Bilde av Daglig leder

Gunnar Flaten

Født: 260369
Gift, 3 barn 5, 15 og 18 år.
E-post: gunnar.flaten@hsvfotball.no

Jobbet i Skiforeningen i 6 år, Forsikringsbransjen i 20 år.

Vært fotballspiller i ulike divisjoner, verv innen Fotballen i mange klubber, sist 12 år i Nordstrand som Sportslig leder og styre representant.

Har også vært aktiv Langrennsløper og det er fortsatt en stor interesse ved siden av fotballen, mye annen sport og friluftsliv.

 

Gleder meg til å begynne som Daglig Leder i HSV som er en klubb med stort potensiale.

Det viktigste er å legge til rette for aktivitet for barn og unge på jente og guttesiden.

En må også ha gode junior og senior lag, dette gjør at ungdommen fortsetter lengst mulig med fotball.

Stikkord er entusiasme, glede, felleskap og spre kunnskap, slik at klubben kan tiltrekke seg frivillige som ønsker å bidra til klubbens beste.

Kontor tid:
Mandag – Fredag 08.00 – 16.00

Forekommer endringer som kveldsjobbing, helgejobbing som gjør at arbeidstiden forskyves i noen perioder.



HSV Fotball

Navn Tittel Avdeling E-post Mobil
Gunnar Flaten Daglig leder  Adm. gunnar.flaten@hsvfotball.no 46851500
Ole Kristian Skogum Sportssjef Sport sportssjef@hsvfotball.no 94978174
Mona Larsen FFO ansvarlig og akademi adm. utstyr lag FFO ffo@hsvfotball.no  98631758
Audun Ottesen Vaktmester/Utstyrsansvarlig - sykemeldt for tiden Adm. audun.ottesen@hsvfotball.no 40742756
Rajmond Wiik FFO og akademi Vestby, barnekoordinator FFO rajmond.wiik@hsvfotball.no 94193522
Fredrik Jacobsen FFO og akademi Son FFO fredrik.jacobsen@hsvfotball.no 47705260
Uno Westby Ansvarlig terminliste sesong, medlems register og ansvarlig for flytting av kamper.  Frivillig uno.westby@sparebank1.no 48131180

Styret i HSV Fotball

Navn Barn på årgang Tittel periode ut E-post Mobil
Styremedlemmer
Jonny Linus Halvorsen J-05 og G-03 Styreleder  2019 styreleder@hsvfotball.no 99525000
Bjørn Richard Hansen A lag-herrer og G-08 Nestleder  2020 bjorn.hansen@ahlsell.no 97719667
Morten Westby G-16 Styremedlem  2019 morten@moltzau-regnskap.no 40091630
Christin Westby A lag-herrer Styremedlem  2019 christin.westby@vestby.kommune.no 97720975
Carina Adele Wulff J-05 Styremedlem  2020 carina.wulff@amada.no 46826290
Anne Sofie Solberg  G-05 og G-03 Styremedlem  2019 anne_sofie_solberg@hotmail.com 41693030
Are Brynildsen  Dommer for HSV Styremedlem  2020 are@brynildsen.com 91627257
Varamedlemmer
Anders Hasselgård J-06 og J-10 Varamedlem 2019

anders.hasselgard@fotball.no

90776048
Mona Larsen Jobber FFO Varamedlem 2020 mona.larsen@hsvfotball.no 98631758
Morten Enersen Varamedlem 2020 morten@gif-fotball.no 90833432
Valgkomite
Åge Grønneberg Valgkomite 2020 aage@vesas.no 95842700
Arild Kristensen Valgkomite 2019 92840502
Gunnar Koren Valgkomite 2019 40021111