Bilde av Daglig leder

Gunnar Flaten

Født: 260369
Gift, 3 barn 5, 15 og 18 år.
E-post: gunnar.flaten@hsvfotball.no

Jobbet i Skiforeningen i 6 år, Forsikringsbransjen i 20 år.

Vært fotballspiller i ulike divisjoner, verv innen Fotballen i mange klubber, sist 12 år i Nordstrand som Sportslig leder og styre representant.

Har også vært aktiv Langrennsløper og det er fortsatt en stor interesse ved siden av fotballen, mye annen sport og friluftsliv.

 

Gleder meg til å begynne som Daglig Leder i HSV som er en klubb med stort potensiale.

Det viktigste er å legge til rette for aktivitet for barn og unge på jente og guttesiden.

En må også ha gode junior og senior lag, dette gjør at ungdommen fortsetter lengst mulig med fotball.

Stikkord er entusiasme, glede, felleskap og spre kunnskap, slik at klubben kan tiltrekke seg frivillige som ønsker å bidra til klubbens beste.

Kontor tid:
Mandag – Fredag 08.00 – 16.00

Forekommer endringer som kveldsjobbing, helgejobbing som gjør at arbeidstiden forskyves i noen perioder.


HSV Fotball

Navn Tittel Avdeling E-post Mobil
Gunnar Flaten Daglig leder   gunnar.flaten@hsvfotball.no 46851500
Ole Kristian Skogum Sportssjef sportssjef@hsvfotball.no 94978174
Mona Larsen FFO ansvarlig FFO ffo@hsvfotball.no 
Rajmond Wiik FFO og akademi Vestby, barnekoordinator FFO ffo-vestby@hsvfotball.no 
Fredrik Jacobsen FFO og akademi Son FFO ffo-son@hsvfotball.no 
Uno Westby Ansvarlig banefordeling Frivillig uno.westby@sparebank1.no 48131180

Styret i HSV Fotball

Navn Tittel Avdeling E-post Mobil
Jonny Linus Halvorsen Styreleder   styreleder@hsvfotball.no 99525000
Bjørn Richard Hansen Nestleder   bjorn.hansen@ahlsell.no 97719667
Bjørnar Gorseth Styremedlem   gorsethn76@gmail.com 91626849
Morten Westby Styremedlem   morten@moltzau-regnskap.no 40091630
Christin Westby Styremedlem   christin.westby@vestby.kommune.no 97720975
Tone Stensen Styremedlem   tone-johanne@live.no 40291139
Bård Vegard Solhjell Varamedlem   tepebv@yahoo.no 98187436
Anne Berit Skauerud Varamedlem   anne.skauerud@outlook.com 48012705
Åge Grønneberg Varamedlem   Aage@vesas.no 95842700


Kontaktinformasjon på alle trenere og lagledere i HSV finner du ved å trykke HER